Wakacje nad jeziorem - aktywny wypoczynek i kontakt z naturą

Odpoczynek nad jeziorem Bartężek to wyjątkowa okazja do tego, aby choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach, szumie wielkiego miasta i oczekiwaniach, którym musimy sprostać. Wakacje nad jeziorem w gospodarstwie agroturystycznym Lawendowy Winiec oferują nam znacznie więcej niż przestrzeń do aktywnego spędzania czasu nad wodą. Dogodna lokalizacja obiektu sprawia, że otoczenie gospodarstwa jest ciche i spokojne. Wokół roztaczają się piękne widoki – jezioro, lasy. Tutaj możemy nawiązać kontakt z naturą, wyciszyć się i zrelaksować. Wypoczynkowi sprzyja charakter pensjonatu, który utrzymaliśmy w tradycyjnym mazurskim stylu. Nowoczesny standard wyposażenia pokoi idzie w parze z drewnianą infrastrukturą, przeszklonym salonem i klasyczną mazurską architekturą. To wszystko sprawia, że wakacje nad jeziorem niemal przenoszą nas w czasie do chwil, które pamiętamy z własnego dzieciństwa.
wakacje nad jeziorem na Mazurach

Wczasy nad jeziorem – Mazury z rodziną lub przyjaciółmi

Niezależnie od tego, czy lubisz spędzać wakacje w gronie najbliższych czy wyjeżdżasz z przyjaciółmi Lawendowy Winiec oferuje wszystko, co niezbędne, aby wczasy nad jeziorem były naprawdę udane. Lokalizacja – Mazury, prywatna piaszczysta plaża z pomostem, sprzęt wodny dostępny bez dodatkowych opłat, przestronny salon – dokładamy wszelkich starań, aby Twój wypoczynek nad jeziorem były dokładnie taki, jak lubisz i pozwolił Ci na pełną regenerację przed powrotem do codziennych obowiązków.
Do Twojej dyspozycji oddajemy kameralny obiekt, w którym jednocześnie możemy ugościć do 15 osób. To idealna liczba, kiedy wyjeżdżacie z przyjaciółmi. Każdy z Was dysponuje własnym pokojem, zapewniających prywatność, podczas gdy wspólny czas możecie spędzać na zewnątrz lub w przestronnym salonie. Wczasy nad jeziorem oferujemy z wyżywieniem. W kuchni Lawendowego Wińca korzystamy wyłącznie z naturalnych i ekologicznych składników pochodzących od lokalnych producentów. Dobre składniki i sprawdzone przepisy to sekret wyśmienitych dań, które przypadają do gustu nawet najbardziej kapryśnym niejadkom.
wakacje nad jeziorem

Odpoczynek nad jeziorem Bartężek – kilka słów o zbiorniku wodnym

Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora wraz z dostępem do pełnego spektrum sprzętów wodnych pozwala na aktywne korzystanie ze praktycznie wszystkich form wypoczynku związanych z wodą – rowerka wodnego, kajaka, łodzi wiosłowej, wędkarstwa, pływania w pław, zażywania słonecznych kąpieli na piaszczystej plaży.

Samo jezioro jest jeziorem rynnowym o powierzchni 385,3 ha. Na jeziorze znajdują się dwie wyspy różnej wielkości. Linia brzegowa jeziora Bartężek liczy sobie 26,1 km i jest dobrze rozwinięta.
O nas
Zapraszamy do Lawendowego Wińca, przytulnego pięciopokojowego domu położonego w sercu Mazur Zachodnich, w miejscowości Winiec, 8 km od Miłomłyna w powiecie ostródzkim.
Obserwuj nas
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram