Lawendowy Winiec

Pensjonat nad jeziorem na Mazurach

LAWENDOWY WINIEC

Mazurski odpoczynek na każdą porę roku

Na początku było marzenie, potem śmiały plan o domu gościnnym w najpiękniejszej krainie Polski. Zdawaliśmy sobie sprawę z faktu, że są inne – małe i duże ośrodki wypoczynkowe na Mazurach. My jednak postanowiliśmy otworzyć Lawendowy Winiec – kameralny pensjonat, który prowadzimy z pasją i zaangażowaniem.

 Starania te przekładają się na wysoką jakość miejsc noclegowych dla 15 osób. 
 Pokoje wczasowe nad jeziorem zaprojektowaliśmy tak, by zapewniały pełną wygodę. Do każdego z nich przynależy łazienka z zawsze czystymi ręcznikami. Komfortowe materace w łóżkach gwarantują spokojny sen po dniu pełnym wrażeń, których dostarczają kąpiele wodne oraz wycieczki rowerowe i kajakowe. Mamy nadzieję, że oferowane warunki wypoczynkowe spełnią oczekiwania gości.

Wspaniałe miejsce na wakacje nad jeziorem

Unoszący się zapach lawendy, szum jeziora i lasu, poranna filiżanka kawy wypita latem na tarasie skąpanym w słońcu pozwolą nam na wymarzony relaks i wyciszenie. W otoczeniu przyrody, pięknego jeziora, w ciszy, wśród wspaniałych smaków i zapachów Mazur znajdziemy spokój i ukojenie dla naszego ciała i ducha, a zagubieni w życiu może odnajdą tu siebie…

Wypoczynek nad jeziorem w nieprzeciętnym stylu

Dom położony jest nad jeziorem Bartężek. Ma bezpośredni dostęp do linii brzegowej (25 metrów), do własnego pomostu oraz prywatnej piaszczystej plaży. Utrzymany jest w mazurskim stylu. Łączy naturalną prostotę z nowoczesnymi standardami.
ośrodek nad jeziorem mazury
Wyróżnia nas smaczna, domowa kuchnia. Wykorzystujemy lokalne tradycje i smaki. Zróżnicowane ukształtowanie terenu oraz położenie sprawiają, że jest to wręcz wymarzone miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek przez cały rok. Do dyspozycji Gości są rowery, rower wodny, kajaki, łódź wiosłowa, ponton, sprzęt wędkarski, boisko do siatkówki plażowej, hamaki, a także parking na terenie posesji - zawarte w cenie noclegu.
Pobliskie miasto Miłomłyn stara się otrzymać status uzdrowiska. Obszar ochrony uzdrowiskowej obejmie również nasz Winiec! Ministerstwo Zdrowia uznało, że okolica spełnia warunki środowiskowe, które umożliwią prowadzenie lecznictwa uzdrowiskowego. Zdecydowały o tym cechy klimatu, najczystsze powietrze w Polsce, wielki potencjał przyrodniczy oraz złoża torfu o właściwościach leczniczych.
O nas
Zapraszamy do Lawendowego Wińca, przytulnego pięciopokojowego domu położonego w sercu Mazur Zachodnich, w miejscowości Winiec, 8 km od Miłomłyna w powiecie ostródzkim.
Obserwuj nas
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram