Lawendowy Winiec

Lawendowy Winiec

Dane kontaktowe:

Winiec 36
14-140 Miłomłyn, Polska
Miejscowość Winiec położona jest w samym sercu Mazur Zachodnich, w gminie Miłomłyn, 8 km od miasta Miłomłyn, 20 km na północ od Ostródy, skąd jest 210 km do Warszawy i tylko 115 km do Gdańska oraz ok. 60 km do Olsztyna i Elbląga. Najprościej dojechać do nas samochodem podążając krajową „7-ką”. Z Gdańska należy zjechać w prawo na Miłomłyn i po wjeździe na wiadukt skręcić w lewo na Winiec. Z Warszawy natomiast trzeba zjechać w prawo na Miłomłyn oraz przejechać główną drogą przez tą miejscowość, a potem kierując się na Winiec zgodnie z drogowskazem. Trzymając się głównej drogi asfaltowej chwilę później zaczną się niewielkie wzniesienia, skąd wjeżdża się do lasu i przejeżdża przez stary mostek. Droga wijąc się wzdłuż pól i lasów doprowadzi do wsi Winiec. Na końcu wsi asfalt zamieni się w drogę szutrową, a po około 700 metrach ukaże się po prawej stronie Lawendowy Winiec.
GPS: +53° 49' 0" N +19° 50' 13" E
O nas
Zapraszamy do Lawendowego Wińca, przytulnego pięciopokojowego domu położonego w sercu Mazur Zachodnich, w miejscowości Winiec, 8 km od Miłomłyna w powiecie ostródzkim.
Obserwuj nas
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram