Lawendowy Winiec

Ośrodek nad jeziorem Mazury

Dom do wynajęcia – Mazury na urlop, wyjazd z przyjaciółmi, wyjazd firmowy

Lawendowy Winiec – to komfortowy dom, w którym jednocześnie może wypoczywać 15 osób w pięciu wygodnych pokojach  z łazienkami. Całość dopełnia przestrzeń wspólna – sala z kominkiem i klubowymi fotelami. Nasz ośrodek położony jest nad jeziorem Bartężek. Są to Mazury Zachodnie, które słusznie kojarzone są z dziką przyrodą i ciszą. W gospodarstwie agroturystycznym można zjeść smaczne posiłki oraz wypożyczyć sprzęt. Wszystko po to, by każdy z gości mógł miło spędzić urlop i znaleźć wytchnienie od codzienności.

W ośrodku nad jeziorem staramy się zapewnić przyjazną atmosferę i jesteśmy otwarci na rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych mamy kącik z grami planszowymi i książkami. Podobnie jak inne okoliczne gospodarstwa agroturystyczne działamy przez cały rok. Organizujemy również imprezy firmowe stacjonarne i plenerowe. Rezerwację pokoju można zamówić telefonicznie lub mailowo.
dom na Mazurach

Dom nad jeziorem Bartężek

Lawendowy Winiec to gospodarstwo agroturystyczne, z zalet którego możecie Państwo korzystać na wyłączność o dowolnej porze roku. Ogrzewanie obiektu gwarantuje komfort cieplny nawet podczas srogiej zimy. Wynajem całego domu zapewnia prywatność oraz dostęp do pełnej infrastruktury, którą standardowo oferujemy naszym Gościom, w tym darmowego parkingu na terenie posesji, a także:
- rowerka wodnego,
- kajaków,
- łodzi wiosłowej,
- pontonu,
- sprzętu wędkarskiego,
- boiska do siatkówki plażowej,
- hamaków.
Jako grupa zorganizowana macie Państwo pełną swobodę poruszania się po obiekcie i korzystania z wszelkich udogodnień, jak również możliwość indywidualnego określenia planu posiłków (standardowo w naszym gospodarstwie agroturystycznym serwujemy dwa posiłki – śniadanie i obiadokolację). Wszystkie posiłki przygotujemy dla Państwa z precyzyjnie wyselekcjonowanych składników – warzyw, owoców, mięs i serów pochodzących od lokalnych producentów i ekologicznych gospodarstw rolnych. Gotujemy smacznie i różnorodnie, starając się zachowywać tradycyjną mazurską kuchnię i prezentować ją w różnych odsłonach.
dom nad jeziorem

Mazury – komfortowy dom do wynajęcia dla 15 osób

Jeśli szukasz dogodnego miejsca na urlop z całą rodziną lub zakwaterowania dla grupy przyjaciół – Lawendowy Winiec nad jeziorem Bartężek to doskonałe miejsce. Do dyspozycji Gości oddajemy obiekt utrzymany w tradycyjnym mazurskim stylu, który wyposażyliśmy zgodnie z nowoczesnym standardem. Komfortowe pokoje, duży salon z przeszkleniami oraz dostępna infrastruktura stwarzają praktycznie nieograniczone możliwości spędzania czasu.

Do skorzystania z oferty domu na wynajem zachęcamy klientów prywatnych i biznesowych. Posiadamy doświadczenie w organizacji pobytów firmowych – przede wszystkim wyjazdów integracyjnych. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wspólnie określimy zakres usług, który najlepiej będzie odpowiadał Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

O nas
Zapraszamy do Lawendowego Wińca, przytulnego pięciopokojowego domu położonego w sercu Mazur Zachodnich, w miejscowości Winiec, 8 km od Miłomłyna w powiecie ostródzkim.
Obserwuj nas
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram